Blog in novice

01.07.2011

Veter prestavil polfinale « Nazaj

Vsi slovenski čolni smo s kvalifikacijami opravili uspešno. Prvi tek kvalifikacij je bil odpeljan dovolj dobro, da sem se s tretjim časom napredoval v večerne polfinale (drugi tek nisem štartal, cimer Brus je imel prvi kvalifikacijski čas! ).
Razlike med kajakaši so bile izjemno majhne, med prvimi 30 je bilo le 2,71 sekunde razlike. Le pet tekmovalcev se je v polfinale uvrstilo z eno napako, vsi preostali so progo izpeljali brez kazenskih pribitkov. Obetal se je nor polfinale!
Organizatorjem pa tudi tokrat ni šlo vse po načrtih. Veter je bil premočan, da bi lahko regularno speljali polfinalni tek. Tako so tekmo prestavili na jutri, z začetkom ob 9. uri.
Rezultate v živo lahko spremljate na spodnji povezavi, finale pa tudi preko televizijskih sprejemnikov, TV Slovenija 2!